Co byste chtěli od mládeneckého doupěte, ve kterém žije chlap sám? Všechno, co potřebuje, musí mít pěkně při ruce, takže nějaké velké uklízecí činnosti nehrozí. O špínu ani tak nejde. Jde spíš o to, že všechno se někde povaluje a válí. Když si tedy chcete slečnu do svého doupěte přivést, stačí přece jen uklidit. Nebo máte ještě nějaký jiný problém?

led osvětlení

A tak. Vy byste chtěli své bydlení nějak zútulnit. Tak to jo.
A víte, že nemusíte kupovat nový nábytek? Víte, že stačí jen šikovné osvětlení, např. led reflektor, a hned budete mít útulno? To je taková malá finta, která ale dokáže divy. Tomu byste nevěřili!

Takže, proč zrovna led reflektor?
Určitě máte doma televizi, nebo nějaké to elektronické zařízení na přehrávání hudby, či videí. Pořiďte si tedy led reflektor a umístěte jej za toto zátiší.
Až nastane šero, zapněte jen toto světlo a uvidíte zázrak! Vznikne totiž úžasná atmosféra dokonalého přítmí, při kterém ale bude době vidět. A Vám přece o atmosféru určitě půjde. Vaše místnost dostane naprosto odlišné rozměry, než při plném světle z centrálního lustru. Světlo je totiž úžasný prostředek k tomu, abyste dodali i šedivému prostředí nádech interesantnosti.

Vaše dívka bude uvolněná, usměvavá. A rozhodně se nebude zajímat o to, jak starý máte nábytek, nebo jak jej máte rozmístěn. Nakonec o mládeneckém bydlení nějakou představu má. A led reflektor dodá Vašemu setkání u Vás jedinečnou atmosféru.

noční reflektor

Možná tomu nebudete věřit, že by taková obyčejná hloupost poskytla takovou službu. A vidíte? Poskytne. Však si to vyzkoušejte!

Navíc musíte vědět, že led reflektor Vám nebude ubírat peníze z kapsy, protože provozní náklady jsou minimální. Klidně můžete svítit celé dlouhé noci, a pořád se Vám takové osvětlení vyplatí. Když na to přijde, můžete takový led reflektor umístit kamkoliv do svého obydlí. Můžete jej jakkoliv nasměrovat, nebo skrýt za kusy nábytku. Vždycky splní svůj účel. A tím je učinit byt zajímavým, útulným, příjemným místem k přivítání, např. slečny, na které Vám záleží.