Pokud stále nevíte jak na to a nevíte si vůbec rady, jak si zajistit nějaké věrohodné trvalé bydliště, pojďte se informovat k nám. Zaměřili jsme se na pomoc lidem, kteří jsou v nouzi a nejsou schopni si sami zajistit žádnou adresu trvalého bydlištědo svého občanského průkazu. Přitom právě adresa trvalého bydlištěje tím, co zajímá všechny instituce, státní orgány i personální oddělení pracoviště. Můžete se tedy „přemístit“ i do jiného města, na jinou adresu a získáte tak nové příležitosti pro svůj život i podnikání. Vybrat si do občanského průkazu místo stálého pobytu na Městském nebo Obecním úřadě proto není ideálním řešením.

budovy

Spojte se s námi on-line a my vám ukážeme správnou cestu k adrese do občanky

Naše letité zkušenosti s tímto způsobem života i podnikání dávají našim klientům ten správný klid a oficiální kredit solidnosti. U nás si můžete vybrat z velkého množství měst i adres a to přesně podle vašich potřeb a požadavků na oblíbené nebo potřebné lokální umístění.

Kolik stojí trvalé bydliště?

Tady určitě budete spokojeni, protože částka za měsíc je 99 Kč bez DPH a tak rozhodně váš rozpočet nezatíží ani v nejmenším. To jakou příležitost vám nová adresa poskytne, se jistě za takovou nízkou sumu vyplatí. Navíc si můžete adresu u nás i předplatit a to až na dobu 5 let. Na novou adresu vám potom do schránky mohou přicházet poštovní zásilky, které budeme přeposílat na vámi určené místo doručení. Samozřejmě si svou poštu můžete u nás i osobně vyzvedávat.

schránka

Nebýt oficiálním bezdomovcem

Nálepka bezdomovec je dnes výrazem hanlivým a pro mnohé velmi odpudivým, ale bezdomovcem se může stát člověk velmi rychle, ať už rozvodem, změnou zaměstnání, zdravotního stavu a nemožností pracovat. Bohužel se do role „bezdomovce“ dostávají i lidé, kteří si jen prostě nemohou, díky panu domácímu poskytujícímu podnájem, nechat místo trvalého bydliště bez jeho souhlasu zapsat.
Nebuďte tedy dál obětí nepříznivých okolností a dejte svému životu řád a jistotu.