Zajímáte se také o módu jako já? Já abych se vám přiznala, tak bych si bez módy nedokázala představit život. Už jako malá holka jsem toužila po tom, že budu například modelka. Od malička jsem si moc ráda prohlížela různé módní časopisy, kde byla móda, taky kosmetika nebo drahé parfémy. Já jsem s módou vlastně taky jsem vyrůstala. Jistě si taky vzpomínáte na takové ty populární časopisy, které byly v devadesátých letech úplně populární a měla je skoro každá žena doma. Myslím si, že se to jmenovalo Burda. Tam se právě ženy a dívky učili šít a plést. A vy taky jste třeba šili anebo pletli? A třeba například moje babička nám pletla vždycky ponožky anebo rukavice. Abych se přiznala, tak jsem to velice ráda nosila, akorát mě na ponožkách vždycky vadilo to, že babička, když pletla ponožky, tak udělala velice špičatou špičkou a taky velmi špičatou patu.

 
Moderní ponožky jsou různé.
 

Takže to spíše vypadalo jako kdyby to bylo pro šašky. A to ale nevadí, protože dříve taková móda asi byla normální, a tak se pletly ponožky. Dnešní voda je úplně jiná. Nosí se například kotníčkové ponožky. Ale víte, jaká je ještě móda? Třeba když si dáte vysoké ponožky do půli lýtek. A to je moderní, ale musí to mít nějakou kvalitní značku a musí být samozřejmě v perfektním stavu.

Ponožky nosí každý.

Takhle právě dáváte na obdiv, takže ponožky musí být opravdu dokonalé. Já jsem si taky takové ponožky pořídila a jsou do půli lýtek. Ponožky jsou zářivě krásně bílé a jsou značkové. Pokud takhle budete mít obyčejné ponožky, které jsou seprané, tak to bude vypadat opravdu jako outsider a nebude to moderní. Spíše budete takhle k smíchu. Móda je někdy krutá. A jaké módní doplňky jsme třeba nosili vy, když vám bylo dvacet? Za mě byly velmi moderní a populární bokové džíny a taky zvonové kalhoty a džíny. Moc ráda jsem to nosila, protože mi přišly pohodlné.