Člověk by měl čas od času vypnout a změnit tok svých myšlenek. Takže pokud i vy patříte k těm, kteří myslí stále a jenom na práci, tak vězte, že vašemu zdraví to rozhodně neprospívá. Postupně se unavíte natolik, že už nebudete schopni nic kloudného vymyslet a bude vám hrozit vyhoření. Takže je zřejmé, že něco takového ve výsledku neprospěje ani vaší práci, které svůj život takto obětujete.
klíčová dírka

Všichni profesionálové moc dobře vědí, že když se chcete posunout vpřed a podat ten nejlepší výkon, tak je potřeba, abyste své aktivity střídali, a uměli svou pozornost zaměřit jiným směrem. Třeba na zábavu, ideálně s více lidmi. To je zaručený způsob, jak přijít na jiné myšlenky, dobře se u toho pobavit, skvěle se odreagovat.

V únikové místnosti si dokonale vyčistíte hlavu

A pokud zrovna nedokážete přijít na nic, co by vás opravdu bavilo, a co by vám vlilo do žil novou krev, zkuste to třeba s únikovou hrou v Kutné Hoře. Možná už jste podobný typ zábavy někdy dříve vyzkoušeli, a možná také ne, protože pravda je, že takový typ hry se u nás v České republice objevil poměrně nedávno. Ovšem vy třeba tuto hru znáte z počítačových hledaček, takže už svým způsobem tak trochu víte, o co se jedná.
hraní cíl

Na práci už si ani nevzpomenete

Na vlastní kůži tak budete moci prožít pořádnou dávku dobrodružství a tajemna. Pustíte se do řešení velké záhady, a budete to právy vy, kdo bude mít jedinečnou možnost rozhýbat velké události. Budete to vy, kdo se pokusí najít řešení a pomoci tak mnoha jiným lidem. Anebo vám to třeba nevyjde…to je otázka. Ovšem abyste na ni dokázali odpovědět, tak je jisté, že si s sebou budete muset vzít až čtyři blízké lidi, třeba někoho z rodiny, přátele anebo kolegy z práce. A spolu se pustíte do řešení tajemných šifer a logických hlavolamů a budete muset pořádně nažhavit své mozkové závity, aby se vám za devadesát minut podařilo dojít až k cíli.