Všechno má dvě strany, rub a i líc a co vyhovuje jednomu, nemusí být po libosti druhému, lidé jsou různí a liší se svými názory i povahovými rysy. Pokud se chystáte vrhnout do víru podnikání nebo už jste ho rozjeli a uvažujete o přibrání někoho dalšího, pak zvažte před tímto důležitým krokem všechna pro a proti.
ženy u pc
Pořádek dělá přátele, a je jedno, jestli se jedná o rodinu nebo kamaráda, proto byste od začátku měli mít ve všem jasno a všechno písemně podloženo. To, že se ne vždy shodnete na jednotném postupu, je v pořádku, stůjte si za svým názorem, ale měl by mít reálný podklad a neměla by to být žádná utopie nebo jen nedomyšlený nápad.
Dva snesou více než jeden, jak v úspěchu, tak i v neúspěchu. Rozdílné pohledy na jednu a tu samou věc také nejsou k zahození. Takové to kamarádské popichování a nenechání v klidu má určitě svá pozitiva, nemáte tak možnost zakrnět a přestat být kreativní a nápadití, naopak zůstáváte ve střehu a můžete tak docílit i zdravé soutěživosti.
taška na stole
V případě, že budete potřebovat na nějakou dobu „vypadnout“, máte někoho, kdo to chvíli potáhne bez vás, má o všem přehled a ví co a jak. To se nemusí týkat jen dnů zaslouženého odpočinku, ale i případné nemoci.
Možná vás v první chvíli ani nenapadne, že být dva se vyplatí i po finanční stránce, a to hlavně, co se týká daní. Odečítat si tak můžete nakoupené věci pro dva, hlavně se jedná o pořizování nákladnější elektroniky či motorového vozidla.
Počítat musíte také s tím, že obě osoby jsou rozdílné a že jedna bude tou lepší a druhá tou horší. Jestliže jeden z dvojice cítí, že je čas odejít, neměl by to nijak komplikovat, ideální je shoda mezi oběma, ale ta dost často nepanuje a pak nezbývá, než případný sport řešit soudně. S tím souvisí také rozdělení podílů, v tomto ohledu by mělo být jasno už na začátku, odchod jednoho z majitelů z firmy se dá vlastně přirovnat k rozvodu manželů, může proběhnout v klidu nebo to může být otevřená válka.