Pokud chcete najít to nejlepší, komplexní řešení pro firmy a podniky všeho druhu, tak ekonomický informační systém bude dobře sloužit. Je to všechno na tom, co si zákazník vybere. Ke všem přistupujeme velice individuální a pomáháme všem, aby uspokojili všechny své skutečné potřeby a aby program využili. Všechny firmy, včetně mezinárodních, ocení jistě také to, že tento program je ve více jazycích. Je to všechno legislativně přizpůsobeno pro tu danou zemi, ve které se nacházíte. Také vám pomůžeme s daněmi.

pořadač

Je jasné, že pro podnikatele jednou za rok přichází zúčtovací období, kdy je potřeba se vyrovnat se státem, abyste měli všechno úplně a přehledně shrnuté. Je důležité, mít pořádek a mít něco třeba, kde budete všechno mít uložené a můžete to případně prokázat kontrole a dokázat všechno, c bude potřeba doložit. Můžete vyzkoušet třeba personalistiku nebo můžete evidovat nejrůznější výkony, evidovat zaměstnance, docházku a podobně. Máme přes 25 tisíc referenční zákazníků, 1800 kanceláři a daňových auditorů a poradců, pře sto obchodních partnerů v České Republice. Tento podnikový software je zkrátka potřeba.

Akce

Pořádáme pro vás nejrůznější semináře a akce, abyste měli pořádný přehled o všem, co se děje, o všech aktuálních možnostech a představíme vám všechny programy, které pro vás máme nachystané. Můžete se tak seznámit s tím, co dosud neznáte a poznat třeba něco nového, co vám ulehčí váš život. Je také strašně důležité, abyste si uvědomili a dokázali využít moderních technologií, které vám dnešní moderní svět nabízí. Je to důležité, protože vám to výrazně ušetří vaši snahu o to, aby si to měli všechno dokonalé a také snahu o to, aby to všechno bylo co nejrychleji hotové.

doklady

Pomůže to
Nabízíme vám finanční účetnictví, nákladové účetnictví, bezpapírové účtování, controlling, mezinárodní účetní standardy, pořízení základech, fakturace, skladové hospodářství, logistiku, časovou evidenci, docházku, informace o klientech a spoustu dalších skvělých programů.