Když nakupujete, občas narazíte na produkty, které jsou ve slevě a vy si je tak můžete koupit za směšnou částku, někdy dokonce za symbolickou cenu. Někdy to je na škodu, protože vy objevíte třeba nějaký kousek, který jste si koupili dříve a najednou je za úplně jinou cenu a vy jste naštvaní, že jste si ho mohli koupit až teď. To je naprosto přirozená reakce, kterou lidé mají, když objeví něco, co si koupili za razantně nižší cenu. Ovšem stává se to, a proto je někdy lepší nápad si počkat, až dané zboží bude ve slevě a pořídit si ho až pak. V tomto případě však nemáte žádnou záruku, že zboží ve slevě bude, protože ho do té doby může někdo vykoupit a hold se do slevy ani nedostane, protože o něj bude dost velký zájem.

šetření

To je poměrně důležité vědět, protože ne vždy je dobrý nápad si počkat až na slevu, která třeba ani nikdy nebude a zboží se do té doby vyprodá. Na to si dávejte bacha, to se velmi často lidem stává. Pokud něco tedy přímo potřebujete a víte, že danou věc už nikde nenajdete, tak si ji kupte a na slevu nečekejte. Ušetřit se dá ale samozřejmě i jinak než čekáním na slevy. To je totiž velmi nespolehlivý způsob, protože jak už jsme zmínili, ne vždy se slevy dočkáte.

procenta

Někdy sleva ani nepřijde, a tak je lepší třeba i hledat zboží ve slevách. Může se totiž stát i to, že vy se díváte na nějaký kousek, který ovšem můžete najít velmi podobný ve slevě, jen se do té kolekce musíte podívat. Takto se dá také ušetřit. Mimo to některé firmy používají metodu 1+1 zdarma, kdy vy něco koupíte a něco dalšího k tomu dostanete zdarma. Velmi oblíbené jsou slevové kupóny, třeba sleva About You 25 Zeleneslevy, kdy vám se celá částka celého nákupu zlevní o 25%, což mají zákazníci velmi rádi. Je to příjemné, protože si tak můžete koupit naprosto cokoliv a dostanete na to slevu. Navíc je velmi příjemné sledovat, kolik jste toho ušetřili a kolik se vám tedy strhlo z objednávky peněz.