S dodávkou jde stěhování jedna radost

.

Každý, kdo z nás zažil stěhování, určitě ví, že je lepší vyhořet, než se znovu stěhovat. Toto rčení už platí dlouhá léta a jen tak se nezmění. Práce ohledně balení, přenášení věcí, nábytku a dalších prací, je zkrátka šílená. Jestli pak nemáte ještě velký automobil, je celé balení ještě horší. Máme tu však pro Vás řešení v podobě pronájmu dodávky. Dodávky brno půjčovna, která Vám dle vašich přání propůjčí takovou dodávku, která Vám umožní co nejjednodušší stěhování.

dodávka

Tato firma má dlouholeté zkušenosti s půjčováním dodávek a zakládá si na spokojenosti zákazníků. Dodávky si můžete pronajmout na stěhování, převoz materiálu k zákazníkovi, či třeba za účelem prodlouženého víkendu na horách. V ceně půjčení dodávky je zabezpečení vozu díky GPS, samozřejmostí je pojištění, dálniční známka, ale také stěhovací technika. Navíc si mohou zákazníci zaparkovat své auto přímo v areálu firmy, tudíž nemusí mít obavy o jeho odcizení. Další z mnoha výhod jsou také neomezené kilometry, které můžete s dodávkou najet.

Vozový park, má dostatek aut, ze kterých si vybere zaručeně každý. Jsou tu značky jako Fiat, Volkswagen, Peugeot, či třeba Renault a Iveco. Dodávky samozřejmě podléhají pravidelné kontrole a jsou vždy pravidelně servisovány. Navíc, lze při pronájmu zapůjčit GPS navigace a při dlouhodobém pronájmu se může lišit cena, která může být nižší, než je základní sazba.

dodávka

.

Díky rezervačnímu systému si můžete jednoduše rezervovat automobil, který se Vám nejvíce hodí. Stačí pouze vyplnit základní informace jako je jméno, příjmení a hlavně od kdy, do kdy si chcete daný automobil pronajmout. V jedné z kolonek, vám ihned vyjede předběžná cena za pronájem, takže budete mít přehled, kolik za daný automobil zaplatíte.

Pokud se tedy rozhodujete, zda si projmout dodávku, neváhejte a běžte do toho. Nejen, že ušetříte čas a zbytečnou práci, ale hlavně si ušetříte nervy s prací, která by Vám trvala daleko déle.

.