Každý, kdo z nás zažil stěhování, určitě ví, že je lepší vyhořet, než se znovu stěhovat. Toto rčení už platí dlouhá léta a jen tak se nezmění. Práce ohledně balení, přenášení věcí, nábytku a dalších prací, je zkrátka šílená. Jestli pak nemáte ještě velký automobil, je celé balení ještě horší. Máme tu však pro Vás řešení v podobě pronájmu dodávky. Dodávky brno půjčovna, která Vám dle vašich přání propůjčí takovou dodávku, která Vám umožní co nejjednodušší stěhování.

dodávka

Tato firma má dlouholeté zkušenosti s půjčováním dodávek a zakládá si na spokojenosti zákazníků. Dodávky si můžete pronajmout na stěhování, převoz materiálu k zákazníkovi, či třeba za účelem prodlouženého víkendu na horách. V ceně půjčení dodávky je zabezpečení vozu díky GPS, samozřejmostí je pojištění, dálniční známka, ale také stěhovací technika. Navíc si mohou zákazníci zaparkovat své auto přímo v areálu firmy, tudíž nemusí mít obavy o jeho odcizení. Další z mnoha výhod jsou také neomezené kilometry, které můžete s dodávkou najet.

Vozový park, má dostatek aut, ze kterých si vybere zaručeně každý. Jsou tu značky jako Fiat, Volkswagen, Peugeot, či třeba Renault a Iveco. Dodávky samozřejmě podléhají pravidelné kontrole a jsou vždy pravidelně servisovány. Navíc, lze při pronájmu zapůjčit GPS navigace a při dlouhodobém pronájmu se může lišit cena, která může být nižší, než je základní sazba.

dodávka

Díky rezervačnímu systému si můžete jednoduše rezervovat automobil, který se Vám nejvíce hodí. Stačí pouze vyplnit základní informace jako je jméno, příjmení a hlavně od kdy, do kdy si chcete daný automobil pronajmout. V jedné z kolonek, vám ihned vyjede předběžná cena za pronájem, takže budete mít přehled, kolik za daný automobil zaplatíte.

Pokud se tedy rozhodujete, zda si projmout dodávku, neváhejte a běžte do toho. Nejen, že ušetříte čas a zbytečnou práci, ale hlavně si ušetříte nervy s prací, která by Vám trvala daleko déle.