Baví mě dělat opravdu taková grafická práce, jako například v grafickém studiu v Šumperku. Musím Vám říct, že firma Imperialmedia je opravdu kvalitní firma, do které jsem se skoro přímo zamilovala. A je to taková opravdu originální práce, která je velmi kreativní. Takže práce v grafickém studiu v Šumperku se hodí pro opravdu tvůrčí lidi, kteří mají taky smysl pro představivost. A to jsem přesně já. Baví mě to. A k této práci v grafickém studiu v Šumperku mě dovedla moje nejlepší kamarádka, která studovala právě grafickou školu. A na praxi byla právě v tomto šumperském grafickém studiu, kde nakonec po škole taky zůstala.

Jsem hodně kreativní.

A potom, když tam začali hledat nějaké spolupracovníky, tak mi kamarádka ihned dala vědět, protože moje kamarádka moc dobře věděla, že se taky zajímám o grafiku a že mě baví kreativní práce. Navíc taky mám velikou výhodu, že už nějakou malou praxi mám. A sice opravdu jenom minimální, měsíc jsem dělala na záskok v jednom grafickém studiu v malém městě, ale i to se počítá. A moje kamarádka mi řekla, že o mě už dala vědět své šéfové a nadřízené, které se už prý na mě těší. A jsem opravdu ráda, že se na mě těší, protože ani nevíte, co to pro mě znamená.

Mám ráda pěkná grafická studia.

Nikdy bych netušila, že budu pracovat ve firmě Imperialmedia, která je opravdu známá firma a má samá kladná hodnocení. A opravdu jsem ráda, že se kamarádka za mě přemluvila a budu doufat, že v této krásné firmě zůstanu pracovat opravdu dlouho, protože nerada bych tuto práci opustila. A taky jste takoví kreativní lidé jako já? Jaká práce by vás bavila, abyste se tam denně těšili? Znám jednu paní, která mění práci snad každý měsíc. Nevím jistě proč, ale ona mi vždy říká, že ta práce není pro ni, že prý má navíc. Jenže já si myslím, že ona spíše pracovat nechce, protože je líná. A nyní žádá mě, abych ji našla místo v našem grafickém studiu.