Připravoval a připravuje malé i větší holčičky na roli maminek. Je to tak, například kluci jsou připravování na svůj další dospělý život dětskými hračkami typu dřevěný pracovní ponk, jehož užitek je v tom, že nejen u chlapců (ale i u některých holčiček) se podílí na rozvíjení pracovních návyků, motorických dovednosti a může pomoci v budoucnosti mladým mužům, aby se uměli postavit k opravám v bytě, domě, tak jak to uměla starší generace. Ostatně se ví, a člověk nemusí být ani odborník, že podobné hračky jako je pracovní ponk i kočárek, rozvíjejí u dětí nejen jejich lepší obratnost, ale také se podílí na rozvoji tvořivosti, představivosti a vnímání. Holčičky mají díky kočárku pro panenky od 18 měsíců, možnost právě získat uvedené, tedy obratnost a odpovědnost, panenka potřebuje přece také přebalit a nakrmit.

kočárek pro medvídky

Dnešní malé maminky mohou být rády, že mají možnost si vybrat z široké nabídky kočárků, které jsou rozdělené i podle jejich věku, kdy jako první je holčička ve věku jednoho roku, poté následuje holčička od 18 měsíců. Další odstupňování je až do šesti let, tam už jsou ty velmi zkušené malé maminky. Výběr kočárků je velmi široký. Například vaše holčička může mít růžový, tříkolový, ale také i rozebíratelný s úložným prostorem pod ním.

kočárek starý

To kvůli možným nákupům, přece nejen velké maminky, ale i malé maminky a jejich panenky pořád něco potřebují. Ale kromě tříkolových jsou zde také samozřejmě i čtyřkolové, dokonce s taškou, jejíž úložný prostor slouží na hromadu potřebných věcí. Dalšími typy jsou kočárky pro panenky golfky, sportovní a hluboké, barvy zelené, růžovočervené, dokonce i s motýlky. Je vidět, že tady výrobce pamatoval na vše, dokonce i na to, že tyto hračky jsou nejen nádherně estetické, ale také účelné a navíc to jsou věrné kopie skutečných velkých kočárků pro miminka.