Občas se můžete dostat do situace, kdy potřebujete automobil, ale své auto nemáte, nebo je v servisu a vaším známým se do zápůjčky příliš nechce. Nezoufejte. Ať už potřebujete vůz na pár dní, nebo ho využijete déle, rozhodně neváhejte obrátit se na autopůjčovnu. Stačí kliknout na autopůjčovnu Praha autopujcovna-milan.cz, která má zkušenosti s půjčováním už více jak 22 let. Vybrat si můžete z vozů značky Škoda a Ford, všechny automobily jsou v nadstandardní výbavě a ve výborném technickém stavu.

půjčení vozu

Možná nemáte představu, co všechno vám autopůjčovna může nabídnout, pokud jste si ještě nikdy dříve automobil nepůjčovali. Někdo dokonce preferuje možnost vypůjčeného automobilu před vlastním.

Jaké jsou tedy výhody?

  1. Půjčení osobní aut a minibusů

Ať už využijete auto na výlet či rekreaci pro rodinu nebo snad potřebujete pobrat více lidí, můžete si zapůjčit mini bus, který pojme až deset osob!

  1. Přistavení automobilu zdarma

Autopůjčovna Milan vám přistaví auto po celé Praze zdarma včetně letiště, což jistě oceníte, pokud jste právě přiletěli z dovolené.

  1. Netrápí vás najeté kilometry

Většina autopůjčoven mají jasně dané tabulky, kolik kilometrů můžete najet za čas, na který jste si vozidlo půjčili. Autopůjčovna Milan vám najeté kilometry nebude zpoplatňovat, tudíž si můžete jízdu užít bez starostí. Po předchozí dohodě můžete s vozem vycestovat i do zahraničí.

automobil se zimními pneumatikami

  1. Pojištění vozidla

Všechny vozy mají zákonné a havarijní pojištění u nás i v Evropě. Pneumatiky jsou přezuty dle aktuální sezóny.

  1. Autosedačky

Pokud cestujete s dětmi, která ještě musí mít ze zákona autosedačku, žádné obavy. Autosedačky vám také půjčí a to bez poplatku.

  1. Nejlepší ceny

Předem víte, kolik vás bude zápůjčka vozu stát, díky kalkulačce, kterou naleznete přímo na webových stránkách.

Dopřejte si méně starostí a cestujete prověřeným automobilem, abyste vždy úspěšně dorazili do svého cíle.