Chcete ozvláštnit krásná přáníčka nebo udělat svůj dopis veselejším? Zvolte si barevné obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-barevne-60-my. Tyto obálky se vyrábějí v nejrůznějších barvičkách, a tak se dokážou prosadit v každé příležitosti. Barevné obálky můžete využít pro jakýkoliv obsah dopisu. Vánoční přáníčka, narozeninová přáníčka, přání k Novému roku anebo pro Vaše ratolesti, kteří mohou posílat dopisy z letního tábora. Využití je na 100 %. Neváhejte s jejich koupí.

Bílé a klasické obálky nic nevypovídají. Představte si sami, že dostanete od pošťáka dopis, který bude mít žlutou barvičku. Určitě to ve Vás vyvolá příjemné pocity a zvědavost o obsah dopisu. Budete mít o obsah větší zájem. Je to zpříjemnění nejen Vám, ale také pro ostatní lidi. Ať už jste příznivcem veselých barviček či nikoliv, věřte že adresát ocení jinou metodu, než je stereotyp od ostatních lidí či institucí.

jedna obálka

V dnešní době se už moc dopisy neposílají. Přeci jen máme zde mnoho jiných metod, jak kontaktovat jiného člověka. Může jít o sociální sítě jako je facebook (messenger), whatsapp, instagram anebo o klasická volání přes mobilní telefon či pevnou linku a samozřejmě také SMS zprávy.

Je to veliká škoda, že se dopisy už tolik neposílají, nicméně na druhou stranu se poštovní služby neustále zdražují, a tak je více než jasné, že se jen tak nevrátíme ke starým metodám a odešleme dopis jen zřídka.

barevné obálky

Dopisní obálky ale můžete využívat i jen na předání z ruky do ruky. Můžeme do obálky vložit malé předměty, peníze a jiné. Předání většinou probíhá z ruky do ruky, aby se nestalo, že jej pošta může ztratit. V barevných obálkách takové malé překvapení vždy potěší. Nejvíce využívané touto formou jsou v rámci naší rodiny. Přání k narozeninám, splněné maturitě či složení těžké zkoušky.

Neváhejte a pořiďte si veselé barevné obálky, které při pohledu potěší srdce i oko. Velké plus – nejsou nijak drahé.