Léto se už brzy opět vrátí a všichni netrpělivě očekávají, co vše letní sezóna přinese včetně módních novinek, kterým samozřejmě mnoho lidí okamžitě podlehne. Co je v létě naprosto nepostradatelnou a vybranou potřebou je vzdušný materiál, který se nelepí, nezahřívá a nikde netlačí. Mezi takový druh oblečení patří i oblíbený overal, který možná nepatří mezi praktické kousky, ale tvoří nepochybně to nejpohodlnější oblečení na léto.
kytičkované kalhoty

Krátky, dlouhý i ve stylu šatů

Pod takový overal, bez ohledu na to jestli je dlouhý nebo krátký, nemusíte obléknout už absolutně nic. Jelikož je overal oblečení, které tvoří celek, je neuvěřitelně pohodlný a báječně se nosí a prezentuje. Za největší nevýhodu tohoto kusu oblečení  ženy považují nepraktickou stránku v chození na wc, kdy jsou nucené celý si ho sundat. To však žádné ženě ještě nezabránilo v tom, pořídit si tento skvostný kousek do šatníku a to hned v několika variantách.
·        V dlouhém střihuho můžete nosit večer a v chladnějším počasí, působí velmi elegantně a v kombinací s krásnými lodičkami působí naprosto dokonale a velice žensky.
·        Krátký střih overaluje jedinečnou volbou do horkého slunečního dne, který vyžaduje lehké oblečení jednoduchého stylu. Je ideální i na spaní, kdy nechcete být ničím omezené a příliš navlečené.
·      Overal, který vypadá jako šatyje šikovný a skvěle vypadající kousek, který by ani vám rozhodně neměl chybět v šatníku. Především v létě je tento overal příjemný a úžasný v tom, že i když vypadá jako šaty, nemusíte se pořád hlídat, jestli vám zpod sukně něco nekouká.
žena u okna

Výběr overalu

Výběr overalu závisí od vašeho vkusu a nároků na tento druh oblečení. Pokud si přejete vzdušný a nadýchaný overal, doporučujeme vám rozhlédnout se po volnějších typech, které budou k vašemu tělu dostatečně prostorné a pohodlné. Pro výběr elegantního overalu máte několik možností. Zkuste typy s krajkou, otevřenými zády, nebo jednoduchým páskem. Nikde není napsáno, že si musíte pořídit jen jeden, proto neváhejte mít v zásobě a na výměnu hned několik. Zcela určitě se vám v létě budou hodit a rádi je využijete.

Related Post