Každý z nás v dětství snil o tom, že až jednou vyroste, tak chce být superhrdinou. Jaké by to ale opravdu bylo? Možná by nám to ušetřilo plno práce. Například ženám by se konečně podařilo otevřít všechny konzervy a uzavřené nádoby bez vysilujícího páčení a muži by nemuseli jezdit do práce autem, nýbrž by tam doslova doletěli na čas.
panáček superman
Může se zdát, že jsou superhrdinové spíše pro americké či některé asijské děti a i dospělé. Ale i v naší jednoho takového skoro superhrdinu máme. Že nevíte o kom je řeč? Jen si hezky vzpomeňte na legendární dvojdílný film Císařův pekař a Pekařův císař! Ano, je řeč o Golemovi. On totiž i ten Golem byl (pokud vůbec byl) tak trochu superhrdinou. Jediná potíž byla v tom a byla by v tom, že poslouchal pouze svého pána a když se v životě čehokoliv ujme člověk se špatnými úmysly, je to cesta k rychlé záhubě všeho hezkého.
sacre coeur
Možná nemusíme hledat superhrdiny pouze ve filmech, ale zkuste se zamyslet, zdali nemáte ve svém okolí někoho, kdo je pro Vás superhrdinou. Minimálně maminka každého z Vás tou superhrdinkou je či byla. Ono celkově ženy jsou někdy opravdu nadpřirozeně talentované a to ve Všech směrech. Někdy dokážou vydržet obrovský nápor jak v práci i doma a i přes to být stále neodolatelně krásné a vždy s úsměvem na rtech. Měli bychom si těchto superhrdinů kolem nás patřičně cenit. Pokud tedy víte o někom, kdo dělá pro své okolí a své přátele něco opravdu výjimečného, tak mu to dejte najevo. Člověka velmi potěší, když ví, že si někdo všímá toho krásného, co se snaží pro druhé vykonávat.
Žijeme všichni na jedné planetě a je jen v našich rukách, jak s tímto budeme nakládat. Je důležité mít v úctě všechny ve svém okolí a nad nikoho se nepovyšovat. Tak totiž daleko opravdu nedojdete. Snažte se sami chovat tak, jak by to udělali ti velcí hrdinové, které známe z našich oblíbených pořadů v televizi. To je jedna z mála věcí, kde si můžeme v televizi vzít z něčeho pozitivní příklad. Tak tuto možnost nepromarněme!

Related Post