Jste hrdým majitelem bazénu a rád byste o něj pečoval tak, aby vám sloužil co nejdéle? Toužíte po tom, aby voda ve vašem bazénu zůstala průzračně čistá po celý rok? Pokud jste na tyto otázky odpověděl ANO, pořiďte si na svůj bazén krycí plachtu! Ta se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem, který vám pomůže ochránit vodu před nečistotami z okolí, které se do vody v bazénu mohou dostat. Pyl, prach, listy, kamínky a jiné drobné nečistoty vám s krycí plachtou na bazén nemusí dělat ani ty nejmenší starosti. Už se do bazénu jednoduše nedostanou.
A tím rozhodně nekončíme! Krycí plachta na bazén Chlorito vám pomůže nejen ochránit vodu před okolními nečistotami, ale plní i řadu dalších funkcí. Například zabraňuje rychlému odpařování vody v horkých letních měsících. Díky tomu se snižuje spotřeba bazénové chemie a dalších přípravků potřebných pro udržení čisté vody.

krycí plachta

Zdá se vám, že teplota vody ve vašem bazénu klesá v noci a chladnějších dnech příliš rychle? Použijte krycí plachtu! S tou se totiž teplota vody snižuje výrazně pomaleji oproti vodě v bazénech, u kterých není použita krycí plachta.
Bojíte se o bezpečí svých dětí a domácích mazlíčků? I s tím vám krycí plachta pomůže! Pokud ji na bazén správně upevníte, postará se o to, aby zabránila nechtěnému vstupu nebo pádu dítěte, či domácího mazlíčka, do bazénu. Bazénové plachty jsou vyráběny ze speciálních materiálů, které se vyznačují skvělými vlastnostmi. Za zmínku rozhodně stojí odolnost a pevnost. Díky tomu ji můžete používat nejen v letních měsících, ale také v těch zimních.

zakrytý bazen

Pokud se rozhodnete pro pořízení krycí plachty na svůj bazén, litovat nebudete. Počáteční investice se vám velmi brzy vrátí! A to nemluvíme o tom, kolik vám pomůže ušetřit času, který byste strávili tím, když byste se snažili vrátit znečištěnou vodu do původního stavu.